שערים לחצר עשויים ויניל – פי וי סי

היתרונות של שערים לחצר העשויים מפי וי סי (ויניל)

 

שערים לחצר עשויים ויניל הינם בעלי עמידות גבוהה בפני קורוזיה

שער לחצר של בית פרטי או של בניין מגורים משותף חשוף לפגעי מזג האוויר כמו גשם, שמש, רוח ולחות גבוהה. כמו כן, השער חייב להיות חזק ועמיד כדי להבטיח את עמידותו במקום בו נושבת רוח ערה וחזקה. ישנם תקנים מיוחדים העוסקים בכך, לכן יש לוודא כי החברה שמתכננת, מייצרת ומתקינה את השער מפי וי סי פועלת בהתאם לתקנים המחייבים.

בנוסף, לשערים לחצר המיוצרים מפי וי סי יש יתרון משמעותי בהשוואה לשערי חצר מחומרי גלם אחרים, בעיקר בשל העמידות הגבוהה שלהם בפני קורוזיה. למעשה, אין צורך בתחזוקה שוטפת של שער לחצר המיוצר מפי וי סי, למעט ניקיון מדי פעם.

לשערים לחצר העשויים ויניל עיצוב מרהיב ואלגנטי

את השער לחצר כל האורחים המגיעים לביתכם רואים מיד עם כניסתם, לכן חשוב לבחור שערים לחצר המתאימים לחזית המבנה ולקונספט העיצובי של הבית ושל החצר. יש מגוון עצום של עיצובים מרהיבים ואלגנטיים של שערים לחצר מפי וי סי. את השער ניתן לתכנן בהתאם לתוכנית של האדריכל או של מעצב הפנים, ולחלופין ניתן לבחור בעיצוב שהחברה מציעה או להיעזר בנציגי השירות כדי לקבל החלטה בנוגע לסגנון העיצוב המתאים לצורכי הלקוח ולדרישותיו.

שערים לחצר עשויים ויניל מספקים מיגון יעיל

שערים לחצר נועדו בראש ובראשונה לצורכי מיגון ולשמירה על חיי אדם ועל רכוש. לכן, בעת רכישת שער לחצר של הבית חשוב להתמקד בנושא זה ומומלץ לפנות רק לחברה מקצועית ומובילה, המציעה ייעוץ מקצועי ופתרונות יעילים. התקנת השער בחצר מאפשרת לשמור על פרטיות, למנוע כניסת זרים, להקשות על כנופיות הפורצים, ובמקרים מסוימים השער נועד לתחום את הבריכה בחצר כדי למנוע מילדים כניסה חופשית לבריכה.

בשנים האחרונות אנו עדים לאסונות רבים שנגרמו בבריכות שחייה משום שילדים נכנסו למים ללא השגחת מבוגר. באמצעות התקנת גדר עם שער בחצר, מסביב לבריכת השחייה, ניתן למנוע אסונות אלה ולשמור על הילדים שלנו מכל משמר.

מנגנון פתיחה של השער

ניתן להזמין שערים לחצר מפי וי סי בעלי מנגנון פתיחה ידני או חשמלי, בהתאם לצורכי הלקוח. כאשר בוחרים בשער חשמלי, יש לוודא כי המנוע יעיל ואמין, וכי מקבלים אחריות ארוכה. מומלץ לפנות לחברה מקצועית כדי לקבל הסברים על מנגנוני פתיחה שונים – יש אפשרויות חדשניות בתחום כמו שער חשמלי מפי וי סי עם שליטה באמצעות שלט רחוק, בעזרת המכשיר הנייד, בעזרת כרטיס קרבה וכיוצא באלה.

המאמר באדיבות חברת חרבות גדרות ושערים העשויים פי וי סי PVC לחצר הבית או לגנים ומסעדות

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*