פרגולות בחצר הבית – עץ גושני

הקמה של פרגולות איכותיות יכולה להבטיח עמידות לאורך שנים, והנאה ממבנה מעוצב ונעים לעין, שכיף לחסות בצילו. כאשר אנו מדברים על פרגולות עשויות עץ, הרי שניתן ליצור אותן תוך שימוש בסוגים רבים ושונים של לוחות עץ. עובדה זו מביאה לכך שנוצרים הבדלים משמעותיים בין סוגים שונים של מבנים כאלה.

רבים מהאנשים אשר מעדיפים את הפרגולות האיכותיות ביותר, לא יתפשרו ויבחרו באלה שעשויות עץ גושני. לוחות עץ כאלה אינם רק חזקים במיוחד ובעלי מראה אותנטי. עצים כאלה גם מאפשרים להקים יצירת עץ של ממש, בכל גדול שמעוניינים בו – מבנים קטנים, מבנים בינוניים ומבנים ארוכים וגדולים במיוחד.

עץ גושני עמיד

בין היתרונות הגדולים של העץ הגושני נמצאת עמידותו הרבה בפני חום, קור, ומזיקים שונים. בפני אלה שמבקשים להשתמש בחומר גלם איכותי שכזה, עומדת האפשרות לבחור בין סוגים שונים של עצים – עצי אשוח ומספר סוגים של עצי מחט (המכונים גם עץ גושני לבן), עצי אלון, עצי מילה, עצי אגוז, עצי בוק, עצי אדר ועוד.

לפני שבוחרים את העץ המתאים ביותר, מומלץ להעיף מבט בפרגולות שעשויות מסוגי עצים גושניים שונים, כדי לקבל את נקודת הייחוס המתאימה ואת הרושם המציאותי ביותר. עצים שונים נבדלים אלה מאלה לא רק במראה שלהם, אלא גם במחיר של חומר הגלם, בתחושה שבהם מקנים, ובעמידות שלהם בפני פגעי מזג האוויר.

באתר של למבר -בניית פרגולות עבודות עץ תוכלו למצוא גלריית פרגולות מעץ גושני אשר בנינו ללקוחותינו

שירותים נוספים – בניית פרקטים מעץ מלא

חברת אראיל אביקם מציעה מגוון אפשרויות להתקנת פרקט מעץ מלא ואמיתי. ישנם מגוון סוגי עץ לפרקטים, פרקט מעץ אלון נחשב לפופולארי ביותר, בעיקר בשל פוטנציאל ההתנפחות הנמוך שלו במגע עם מים ויכולת  ההתנגדות שלו ללחות ה- מרבים להשתמש בו במקרים של ריצוף פרקט לאמבטיה, או לחצר הבית (גשם ולחות) . עם זאת, ישנם מספר זנים נוספים המתאימים לחדרי הבית השונים -סלון, מטבח או חדרי שינה, אך חשוב להתחשב במסגרת התקציבית שלכם  ובהעדפות העיצוביות השלכם.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*