מחשבון משכנתא גרייס ומהי משכנתא GRACE

מה זה משכנתא גרייס?

פירוש המילה “גרייס” הוא חסד. מדובר בהלוואה בה תחילת החזר ההלוואה מתבטא בחסד ללווים, כלומר, ובתחילה מחזירים רק את הריבית ולא את ההון המלווה.

 

למי מתאימה משכנתא גרייס?

הלוואת גרייס נותנת מענה לצרכים של אנשים שאינם מסוגלים לשלם את החזר ההלוואה בשלמותו בתחילת תקופת ההלוואה, כמו לדוגמה אנשים שטרם נכנסו לבעלות בית שרכשו ועל כן נאלצים לשכור במקביל לתשלום החזרים.

חשוב לזכור שההחזרים בסופו של דבר יהיו גבוהים יותר בשל חובת החזרת ההון המלווה לסיום תקופת ההלוואה. ככל שהמלות ההלוואה נמשכות, גובה הריבית גם יגבה בצורה גבוהה יותר.

 

מידע על יועץ משכנתאות בקרית טבעון והצפון

מהו מחשבון משכנתא גרייס ואיך הוא עובד?

מחשבון המשכנתא של גרייס הוא כלי מצויין שנועד לעזור לבעלי בתים לחשב את תשלומי המשכנתא החודשיים שלהם, אך יש לו גם ערך מוסף משלו שמותאם לתקופת הגרייס.

הכלי לוקח בחשבון את תקופת החסד של ההלוואה, את הריבית וגורמים נוספים כדי לחשב אומדן מדויק עד כמה שניתן של תשלומי המשכנתא העתידיים שלך בתקופת הגרייס ולאחריה.
בעזרת מחשבון זה אפשר להשוות בקלות יחסית בין אפשרויות הלוואה שונות ולקבל החלטות מושכלות לגבי הלוואת הדיור שלכם.
ישנם מחשבונים שבאפשרותם גם לחשב את הריבית שתשלמו במהלך חיי ההלוואה ולראות בהתאם איזה סוג של הטבות מס אתה יכול לצפות מהמשכנתא שלך.

היתרונות של שימוש במחשבון המשכנתא גרייס

היתרון החשוב ביותר שנותן מחשבון משכנתא גרייס על פני המחשבונים האחרים הוא בכל הנוגע להבנת העמלות וההוצאות השונות הכרוכות בהלוואת גרייס.
מחשבון זה יכול לעזור לך להעריך את עלויות הסגירה שלך, לחשב את עמלת המקור שלך ולהשוות תרחישי שכר דירה לעומת רכישה ואפילו לחשב את שיעור הריבית המתאימה ביותר למצבך.
בעזרת מחשבון זה תוכלו לראות בקלות כמה אתם יכולים לחסוך על ידי ניצול תקופת החסד על תשלומי המשכנתא שלכם. בנוסף, זה גם עוזר להבין את לוח התשלומים החסכוני ביותר שיכול לעזור להפחית את החוב הכולל שלך.

 

בימים אלה כאשר הריבית גבוהה, מחשבון זה הוא משאב שלא יסולא בפז עבור כל מי צריך תקופת חסד בתשלומים על המשכנתא.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*